TRENINGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH i ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH Z MATEUSZEM KAŻMIERCZAKIEM

13 stycznia 2016

Zapraszamy wszystkich – zarówno początkujących, jak i zaawansowanych – do klubu biegowego i wspólnych treningów klubu biegowego The Park Warsaw. Nie ma znaczenia, jak szybko i długo biegasz, czy przygotowujesz się do startu w maratonie czy na krótszym dystansie. Znaczenie ma wspólne bieganie i zabawa oraz rozwijanie umiejętności biegowych. W klubie biegowym The Park Warsaw nauczysz się poprawnej techniki biegowej, poprawisz swoje czasy na wymarzonych dystansach, dostaniesz techniczną koszulkę klubową oraz pakiet na wybrane starty.

Treningi dla początkujących i średnio zaawansowanych będą odbywały się w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18.15 na stadionie Agrykola. Poprowadzi Mateusz Kaźmierczak, którego chcieliśmy Wam bliżej przedstawić. Mateusz ma 26 lat i jest triathlonistą. Swoją przygodę ze sportem zaczął w IV
klasie szkoły podstawowej – najpierw było pływanie, a potem czas przyszedł na zmagania w kolarstwie górskim. Doświadczenie w tych dwóch dyscyplinach skłoniło go do zainteresowania się triathlonem, który od 16 roku życia stał się jego życiową pasją. Mateusz ukończył 3-letnie studia licencjackie i magisterskie (kierunek Sport na wydziale Wychowania Fizycznego i Sport) na warszawskim AWF-ie. Treningi zajmują mu większość czasu, ponieważ wyczynowe uprawianie sportu oznacza zwykle treningi od 5 do 7 godzin dziennie, co w sumie daje od 25 do 35 godzin tygodniowo. Mateusz postawił przed sobą jasny cel – udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 r. i Tokyo 2020 r., gdzie chce zająć jak najlepsze miejsce. Wierzymy, że osiągnie sukces, bo jest pracowity, zorganizowany i zdeterminowany w dążeniu do swoich celów.

Mateusz może już pochwalić się znakomitymi wynikami:

  • Mistrz Polski 2014r
  • 2 miejsce na Pucharze Azji w Kazachstanie
  • 13 miejsce na Pucharze Świata w Meksyku
  • 5 miejsce na Mistrzostwa Europy Sztafet
  • 1 miejsce w Elemental Series Olsztyn 2013, wygrana z rekordzistą świata na IM
  • Vice Mistrz Polski 2015 r
  • najwyżej skwalifikowany polski zawodnika w rankingu światowym i olimpijskim

It is even important that you define your avatar’s write essay physical characteristics.